Judo Bond Nederland

District Noord-Holland

Agenda seizoen 2017-2018

September 2017

Datum
Zaterdag 02 september
Zaterdag 02 september
Zondag 03 september
Maandag 04 september
Zaterdag 09 september
Zondag 10 september
Zondag 10 september
Donderdag 14 september
Zondag 17 september
Zondag 17 september
Donderdag 21 september
Zaterdag 23 september
Zaterdag 23 september
Zondag 24 september
Zondag 24 september
Maandag 25 september
Donderdag 28 september
Zaterdag 30 september

Activiteit
Kodokan katacursus
Open Katatoernooi
Open Katatoernooi
Bestuursvergadering / DGCJJ
NKT senioren
Clinic kime no kata
Technische dag arbiters en coaches
1e training judoleerkrachten
Nikiwa Openingstoernooi
Techniek- en katatraining
Training judoleerkrachten
44e Kenamju Spaarne teamtoernooi
1e ronde regiocompetitie
13e Spaarne teamtoernooi (jeugd)
Licentietraining examintoren judo
Bestuursvergadering / DWOCJ
Training judoleerkrachten
NK senioren

Plaats
Uithoorn
Uithoorn
Uithoorn
Beverwijk
Eindhoven
Beverwijk
Beverwijk
Haarlem
Zaandam
Amsterdam
Haarlem
Haarlem
n.t.b.
Haarlem
Broek op Langedijk
Beverwijk
Haarlem
Almere

Oktober 2017

Datum
Zaterdag 01 oktober
Zaterdag 01 oktober
Zaterdag 01 oktober
Zaterdag 01 oktober
Donderdag 05 oktober
Zaterdag 07 oktober
Zondag 08 oktober
Zondag 08 oktober
Donderdag 12 oktober
Zondag 15 oktober
Zondag 15 oktober
Zondag 15 oktober
Donderdag 19 oktober
Zondag 22 oktober
Zaterdag 28 oktober
Zaterdag 28 oktober
Zondag 29 oktober
Zondag 29 oktober
Maandag 30 oktober

Activiteit
NK senioren
1e ronde WFJJC
Witte bandentoernooi
Katawedstrijdtraining en ju no kata
Training judoleerkrachten
31e Koegrastoernooi
Dantraining judo
Dantraining jiu-jitsu
Training judoleerkrachten
29e Open Alkmaarse
Nationale licentietraining jiu-jitsu
Techniek- en katatraining
Training judoleerkrachten
2e ronde WFJJC
2e ronde regiocompetitie
1e ronde WFJC
Afdelingskampioenschappen pupillen B
Kata wedstrijdtraining en nage no kata 
Bestuursvergadering / DSCJ

Plaats
Almere
Diverse locaties
Purmerend
Alkmaar
Haarlem
't Zand
Broek op Langedijk
Alkmaar
Haarlem
Alkmaar
Nieuwegein
Amsterdam
Haarlem
Diverse locaties
Diverse locaties
Diverse locaties
Nieuw-Vennep, Zaandam, A. Paulowna
Alkmaar
Beverwijk

November 2017

Datum
Donderdag 02 november
Zaterdag 04 november
Zaterdag 04 novewmber
Zaterdag 05 november
Zondag 05 november
Zondag 05 november
Donderdag 09 november
Zondag 12 november
Zondag 12 november
Zondag 12 november
Zondag 12 november
Zondag 12 november
Donderdag 16 november
Vrijdag 17 november
Zaterdag 18 november
Zaterdag 18 november
Zaterdag 18 november
Zondag 19 november
Zondag 19 november
Zondag 19 november
Zondag 19 november
Donderdag 23 november
Zaterdag 25 november
Zaterdag 25 november
Zaterdag 25 november
Zondag 26 november
Maandag 27 november
Donderdag 30 november

Activiteit
Training judoleerkrachten
Judofeest (A-judo)
Voorronde mixteamcompetitie
Districtskampioenschappen pupillen B
Wit/geel bandentoernooi
Techniek- en katatraining
Training judoleerkrachten
Open NH kampioenschappen pupillen B
3e ronde WFJJC
Residentietoernooi (meetmoment -18)
Techniek- en katatraining
Katawedstrijdtraining en Goshin jutsu
Training judoleerkrachten
Grand Prix
3e ronde regiocompetitie
Grand Prix
2e ronde WFJC
Open Waterlandse 
Grand Prix
Hogere danexamens judo
Dantraining jiu-jitsu
Training judoleerkrachten
40e Open Helderse
ONK A-judo
Finaleronde mixteamcompetitie

40e Open Helderse
Bestuursvergadering / DGCJ
Training judoleerkrachten

Plaats
Haarlem
Texel
Leusden
Beverwijk
Heiloo
Amsterdam
Haarlem
Beverwijk
Diverse locaties
Den Haag
Amsterdam
Alkmaar
Haarlem
Den Haag
Diverse locaties
Den Haag
Diverse locaties
Purmerend
Den Haag
Wijk bij Duurstede

Alkmaar
Haarlem
Den Helder
Venray
Heerenveen
Den Helder
Beverwijk
Haarlem

December 2017

Datum
Zondag 03 december
Donderdag 07 december
Zaterdag 09 december
Zaterdag 09 december
Zaterdag 09 december
Zaterdag 09 december
Zaterdag 09 december
Zondag 10 december
Zondag 10 december
Donderdag 14 december
Zaterdag 16 december
Zaterdag 16 december
Zondag 17 december
Zondag 17 december
Maandag 18 december

Activiteit
2e Open NH judo katakampioenschappen
Training judoleerkrachten
4e ronde regiocompetitie
Hogere danexamens jiu-jitsu
NK teams -18
Inhaalronde WFJC
Danexamens judo
Afdelings ontwikkelingstoernooi
Techniek- en katatraining
Training judoleerkrachten
9e Internationaal Topjudotoernooi
Winterstage aikido
9e Topjudotoernooi (meetmoment -18)
Techniek- en katatraining
Bestuursvergadering / DKCJ

Plaats
Beverwijk
Haarlem
Diverse locaties
Wijk bij Duurstede
Almelo
Diverse locaties
Beverwijk
Amsterdam, Purmerend, Anna Paulowna
Amsterdam
Haarlem
Hoofddorp
Alkmaar
Hoofddorp
Amsterdam
Beverwijk

Januari 2018

Datum
Zaterdag 06 januari
Zondag 07 januari
Zondag 07 januari
Donderdag 11 januari
Zaterdag 13 januari
Zaterdag 13 januari
Zondag 14 januari
Zondag 14 januari
Zondag 14 januari
Donderdag 18 januari
Zaterdag 20 januari
Zondag 21 januari
Zondag 21 januari
Zondag 21 januari
Donderdag 25 januari
Zaterdag 27 januari
Zondag 28 januari
Zondag 28 januari
Maandag 29 januari

Activiteit
5e ronde regiocompetitie
Nieuwjaarstoernooi
Katawedstrijdtraining en katame no kata
Training judoleerkrachten
3e
ronde WFJC
Espoir (meetmoment -18)
Dantraining judo
2e Jutterstoernooi
Techniek- en katatraining
Training judoleerkrachten
CIOS Teamtoernooi
Wit/gele bandentoernooi
6e NH judo katakampioenschap
Techniek- en katatraining
Training judoleerkrachten
Danexamens jiu-jitsu
Randori toernooi
Applicatiecursus
Bestuursvergadering / WGWOJJ

Plaats
Diverse locaties
Den Helder
Alkmaar
Haarlem
Diverse locaties
Eindhoven
Broek op Langedijk
Den Helder
Amsterdam
Haarlem
Haarlem
Alkmaar
Alkmaar
Amsterdam
Haarlem
Beverwijk
Beverwijk
Beverwijk
Beverwijk

Februari 2018

Datum
Donderdag 01 februari
Zaterdag 03 februari
Zaterdag 03 februari
Zaterdag 03 februari
Zaterdag 03 februari
Zondag 04 februari
Zondag 04 februari
Zondag 04 februari
Donderdag 08 februari
Zondag 11 februari
Zondag 11 februari
Donderdag 15 februari
Zaterdag 17 februari
Zaterdag 17 februari
Zaterdag 17 februari
Zondag 18 februari
Zondag 18 februari
Zondag 18 februari
Zondag 25 februari

Activiteit
Training judoleerkrachten
4e ronde WFJC
6e ronde regiocompetitie
Stage aikdo
Nederlandse Kampioenschappen -21
Meidentoernooi
Ne
derlandse Kampioenschappen kata
Dantraining judo
Training judoleerkrachten
Afdelings ontwikkelingstoernooi
Kata wedstrijdtraining en kime no kata
Training judoleerkrachten
DK Teams pupillen A en B
Danexamens judo
Nederlandse Kampioenschappen jiu-jitsu
4e ronde WFJJC
Districtskampioenschappen -15
Cursus scheidsrechter niveau 2
Techniek- en katatraining

Plaats
Haarlem
Diverse locaties
Diverse locaties
Haarlem
Nijmegen
Zaandam
Beverwijk
Broek op Langedijk
Haarlem
Amsterdam, Purmerend, Anna Paulowna
Alkmaar
Haarlem
Beverwijk
Beverwijk
Almere
Diversie locaties
Beverwijk
n.t.b.
Amsterdam

Maart 2018

Datum
Zaterdag 03 maart
Zondag 04 maart
Zondag 04 maart
Maandag 05 maart
Donderdag 08 maart
Zaterdag 10 maart
Zondag 11 maart
Zondag 11 maart
Zondag 11 maart
Maandag 12 maart
Donderdag 15 maart
Zondag 18 maart
Zondag 18 maart
Zondag 18 maart
Zondag 18 maart
Donderdag 22 maart
Zaterdag 24 maart
Zondag 25 maart
Zondag 25 maart
Maandag 26 maart
Donderdag 29 maart
Zaterdag 31 maart

Activiteit
7e ronde regiocompetitie
Afdelingskampioenschappen pupillen A
Cursus scheidsrechter niveau 2
Bestuurvergadering / afdelingsleiders
Training judoleerkrachten
Nederlandse Kampioenschappen -15
6e Girls Only
District kampioenschappen pupillen A
Techniek- en katatraining
District Algemene Ledenvergadering
Training judoleerkrachten
District Kampioenschappen -18
Wim van Gelderen judotoernooi
Katawedstrijdtraining en nage no kata
Toernooi Fuyiama / HC Fritz
Training judoleerkrachten
Nationale Budodag
Slotronde WFJJC & WFJC
Techniek- en katatraining
Bestuursvergadering / DAC
Training judoleerkrachten
Individueel seniorentoernooi

Plaats
Diverse locaties
Nieuw-Vennep, Zaandam, A. Paulowna
n.t.b.
Beverwijk
Haarlem
Tilburg
Alkmaar
Beverwijk
Amsterdam
Beverwijk
Haarlem
Beverwijk
Midden Beemster
Alkmaar
Diemen
Haarlem
Papendal
Beverwijk
Amsterdam
Beverwijk
Haarlem
Tuitjehorn

April 2018

Datum
Donderdag 05 april
Zaterdag 07 april
Zaterdag 07 april
Zondag 08 april
Zondag 08 april
Zondag 08 april
Donderdag 12 april
Zaterdag 14 april
Zondag 15 april
Zondag 15 april
Zondag 15 april
Donderdag 19 april
Zondag 22 april
Zondag 22 april
Zondag 22 april
Zondag 22 april
Donderdag 26 april
Zaterdag 28 april

Activiteit
Training judoleerkrachten
Nederlandse Kampioenschappen -18
8e ronde regiocompetitie
Licentietraining examinatoren judo
8e Proper ontwikkelingstoernooi
Techniek- en katatraining
Training judoleerkrachten
Open European Special Needs toernooi
Afdelings ontwikkelingstoernooi
Ben van der Eng memorial toernooi
Dantraining jiu-jitsu
Training judoleerkrachten
Tony Wagenaar toernooi
Open NH jiu-jitsu
Licentietraining kata judges
Techniek- en katatraining
Training judoleerkrachten
42e Bloembollentoernooi

Plaats
Diverse locaties
Leek
Diverse locaties
Broek op Langedijk
Wognum
Amsterdam
Haarlem
Beverwijk
Amsterdam, Purmerend, Anna Paulowna
Beverwijk
Alkmaar
Haarlem
Zaandam
Beverwijk
Alkmaar
Amsterdam
Haarlem
Anna Paulowna

Mei 2018

Datum
Zondag 06 mei
Zondag 06 mei
Zondag 06 mei
Zondag 06 mei
Maandag 07 mei
Zaterdag 12 mei
Zaterdag 12 mei
Zondag 13 mei
Zondag 13 mei
Donderdag 17 mei
Zaterdag 19 mei
Donderdag 24 mei 
Zaterdag 26 mei
Zaterdag 26 mei
Zaterdag 26 mei
Zondag 27 mei
Zondag 27 mei
Zondag 27 mei
Maandag 28 mei
Donderdag 31 mei

Activiteit
Vuurtorentoernooi
Dantraining judo
Techniek- en katatraining
Dantraining jiu-jitsu
Bestuursvergadering / DTC
Judo Event
Stage aikdio
Judo Event
Techniek- en katatraining
Training judoleerkrachten
Dutch Masters Open
Training judoleerkrachten
10e Polders A-judotoernooi
Omring judotoernooi
Danexamens judo
Omring judotoernooi
DK teams -12 en -15
Kata wedstrijdtraining en kime no kata
Bestuursvergadering
Laatste training judoleerkrachten

Plaats
Den Helder
Broek op Langedijk
Amsterdam
Alkmaar
Beverwijk
Amsterdam
Haarlem
Amsterdam
Amsterdam
Haarlem
Delft
Haarlem
Anna Paulowna
De Goorn
De Goorn
De Goorn
De Goorn
Alkmaar
Beverwijk
Haarlem

Juni 2018

Datum
Zaterdag 02 juni
Zondag 03 juni
Zaterdag 09 juni
Zaterdag 09 juni
Zondag 10 juni
Zaterdag 16 juni
Zaterdag 16 juni
Zondag 17 juni
Zondag 17 juni
Zondag 17 juni
Zaterdag 23 juni
Maandag 25 juni

Activiteit
Slotronde regiocompetitie
Open Beverwijkse judotoernooi
Hogere danexamens judo
Danexamens jiu-jitsu
Dames/meisjes toernooi
NK judo clubteams
Finaleronde jeugdteamcompetitie

Oranje bandentoernooi
Ontwikkelingstoernooi voor teams
Training goshin jutsu en koshiki no kata
2e Tom van der Kolk judotoernooi
Bestuursvergadering

Plaats
Anna Paulowna
Beverwijk
Wijk bij Duurstede
Beverwijk
Purmerend
Nijmegen
Nijmegen

Heiloo
Anna Paulowna
Alkmaar
Alkmaar
Beverwijk

Alle goedgekeurde evenementen staan vermeld in bovenstaande agenda en vinden plaats in het district Noord-Holland. De cursief weergegeven evenementen vinden niet plaats in Noord-Holland, maar zijn wel de moeite waard om te vermelden voor ons district. Het gaat hierbij om Nederlandse Kampioenschappen, meetmomenten, hogere danexamens etc.