Judo Bond Nederland

District Noord-Holland

Uitslagen DK -15

Jongens -34 kg

1e: Bas Tuijn | Kenamju
2e: Fred Schouwenaar | Aarts Sport
3e: Angelino van Osenbruggen | Rietdijk
3e: Nick Rooijmans | Toradoshi

Jongens -38 kg

1e: Ties Molenaar | Bakker Sports
2e: Ruben Bolte | Ben Rietdijk Sport
3e: Rivaro Busselaar | SI Tom v/d Kolk
3e: Luca Tsjakadoea | Kenamju 

Jongens -42 kg

1e: Wessel de Graaf | JS Van Heest
2e: Tristan Vreeling | SI Tom v/d Kolk
3e: Arseny Eskander | Landsmeer
3e: Midas van Huijstee | Landsmeer

Jongens -46 kg

1e: Markus Feddema | Judo Yushi
2e: Tygo Zoutberg | Kenamju
3e: Ryan Voordouw | Kenamju
3e: Mateo van den Berg | Koka

Jongens -50 kg

1e: Travis Slokker | Kenamju
2e: Jip van Velthuysen | Kenamju
3e: Stan van der Bij | SI Tom v/d Kolk
3e: Max Dekker | Rander Budosporten

Jongens -55 kg

1e: Duco van den Reek | Kenamju
2e: Max Regenboog | Budoschool A'dam
3e: Lucas Beelen | Judo Yushi
3e: Tijmen de Hen | JS Van Heest

Jongens -60 kg

1e: Yesper Brunekreef | Dojo 't Loo
2e: Anthony Derks | Kenamju
3e: Quinten Borgsteede | SI Tom v/d Kolk
3e: Nigel Groot | Bakker Sports Schagen

Jongens -66 kg

1e: Michael Fish | Judoacademie A'dam
2e: Derron Vapor | Kenamju
3e: Stein Rook | Randers Budosporten

Jongens +66kg

1e: Di An Tan | Dojo 't Loo
2e: Djonno Bodt | JS Cees Veen
3e: Niels Vaartjes | SI Tom v/d Kolk
3e: Koen Elbertsen | SI Tom v/d Kolk

Meisjes -32 kg

1e: Megan Warners | Kenamju
2e: Asia Schaller | Toradoshi

Meisjes -36 kg

1e: Madeleine Kok | Judoacademie A'dam
2e: Lara Stofberg | BOS Judo
3e: Jamie van Dorland | Bakker Sports
3e: Noor Noufal | Kenamju

Meisjes -40 kg

1e: Sophie Mollink | JS Van Heest
2e: Celine Kleijmeer | SI Tom v/d Kolk
3e: Jane Demmers | Ben Rietdijk
3e: Rosalie van Ogen | Randers Budosp.

Meisjes -44 kg

1e: Maira Medema | Judo Yushi
2e: Fleur Sinnema | SI Tom v/d Kolk
3e: Kaya Pannagieter | Judoac. A'dam
3e: Summer Schellevis | Toradoshi

Meisjes -48 kg

1e: Mirthe Mollink | JS Van Heest
2e: Laura Licaj | SI Tom v/d Kolk
3e: Mika Kroon | Randers Budosporten
3e: Estrella Otte | Judo Yushi

Meisjes -52 kg

1e: Sija Coolegem | Dojo 't Loo
2e: Joyce Florusse | Salomons
3e: Marisa Meijn | Hikari
3e: Sterre Dalmeijer | Bakker Sports

Meisjes -57 kg

1e: Nikki Goedgebuure | Kenamju
2e: Kimberley Werginz | Judo Yushi
3e: Axel van Dorp | Aarts Sport Lisse
3e: Jill Doest | JS Heemskerk

Meisjes -63 kg

1e: Nikki van Wijk | Kenamju
2e: Nina Dekker | Hikari

Meisjes +63 kg

1e: Ruthjanny Cathalina | St Koka